Contact

HeartMath Benelux

Postadres:
Postbus 30
6230 AA  Meerssen 

Bezoekersadres:
Op de Locht 31
6241 NR  Bunde

T: 043-36 55 626
F: 043-36 55 627
E-mail: info@heartmathbenelux.com
Website: www.heartmathbenelux.com

BTW nr: NL8173.33.393.B01
KvK: 14092172
 

Voor meer informatie over de diensten van HeartMath Benelux:

Ellen van de Ven:  Algemeen  (info@heartmathbenelux.com of 043 36 55 626)

Marieke van Dongen: Office manager en financiële Administratie  (support@heartmathbenelux.com of 043 36 55 626)

Ewold de Maar: Coördinator Zilveren Kruis (ewold.de.maar@heartmathbenelux.com of 06 41 52 81 34)

Renzia de Koning: Coördinator Bedrijfstrainingen (renzia.de.koning@heartmathbenelux.com of 06 51 92 04 64)

Irmi Klijntunte-de Maar: Medisch adviseur (irmi.klijntunte@heartmathbenelux.com of 06 46 13 39 42)

Yvette Visschers-Amkreutz: Coördinator Opleidingen (yvette.visschers@heartmathbenelux.com of 06 51 98 18 16)

Bianca Vugts-de Groot: Coördinator Gehandicaptenzorg (bianca.vugts@heartmathbenelux.com of 0641047006)

Annemiek Grijpma, Coördinator Gehandicaptenzorg (annemiek.grijpma@heartmathbenelux.com of 0630728481

Wim Gijzen: Coördinator Fysiotherapie opleidingen (wim.gijzen@heartmathbenelux.com of 06 20 69 23 47)

Daphne Wiersma: Coördinator HeartMath professionals (daphne.wiersma@heartmathbenelux.com of 06 28 62 01 26)

Frédéric Coppieters: Coördinator België (frederic.coppieters@heartmathbenelux.com of +32 486 801696)

Julien Brouns: IT support (itsupport@heartmathbenelux.com)

Robert Erdbrink: Directeur en oprichter (robert.erdbrink@heartmathbenelux.com of 06 53 68 58 90)