Home | English | Nederlands | Deutsch | Français Winkelmandje
Log in

HeartMath Benelux

Gedurende de zomermaanden hebben we een aanbieding voor iedereen die geïnteresseerd is in de HeartMath Training voor Professionals. Bij inschrijving voor deze cursus ontvangt u een Inner Balance Trainer of emWave 2 gratis erbij. Deze actie is geldig tot 1 september 2014.

HeartMath Benelux is de officiële vertegenwoordiging van HeartMath in de Benelux en opgericht door Robert Erdbrink (zie ook de interviews in de HR Counsellor en de Happinez) om het gebruik van HeartMath technieken in Nederland, België en Luxemburg te bevorderen en een platform te bieden voor alle gebruikers.

 

De missie van HeartMath Benelux is mensen en organisaties vitaler te maken, hiermee bedoelen we een staat van minder stress en meer balans en tevredenheid. Onderzoek wijst uit dat deze staat niet alleen leidt tot een betere gezondheid maar ook tot hogere prestaties.

Hiertoe worden door het Heartmath Instituut ontwikkelde technieken en bio-feedback apparatuur gebruikt die leiden tot een optimale fysiologische staat (zie ook Hartcoherentie en Onderzoeksresultaten).



HeartMath Benelux verzorgt in-company trainingen voor bedrijven, open workshops en train de trainer opleidingen.

Ook is er een uitgebreid netwerk van meer dan 300 gecertificeerde HeartMath Coaches en 60 HeartMath Groepstrainers verspreid over het hele land.

 

HeartMath Benelux staat ingeschreven in het Register van het CRKBO.


Voor meer informatie over de diensten van HeartMath Benelux:

Algemeen Ir. Robert Erdbrink op info@heartmathbenelux.com of 043-3655626
Bedrijfstrainingen Renzia de Koning op  renzia.de.koning@heartmathbenelux.com of 0651920464
Opleidingen Ewold de Maar op ewold.de.maar@heartmathbenelux.com of 0641528134
Onderwijs Wim Gijzen op wim.gijzen@heartmathbenelux.com of 0620 69 23 47
Medisch adviseur Psychiatrie Irmi Klijntunte-de Maar, psychiater op irmi.klijntunte@heartmathbenelux.com of 0646133942
Gezondheidszorg Greet Veneman op greet.veneman@heartmathbenelux.com of 0627412781
Sport Roel Zijlstra op roel.zijlstra@heartmathbenelux.com of 0642972315
Onderzoek Dr. Marij Schüsler-van Hees op marij.schusler@heartmathbenelux.com of 0161-225238
IT support Julien Brouns op itsupport@heartmathbenelux.com
Activiteiten in Duitsland Herr Dipl.-Kfm. Reiner Krutti op reiner.krutti@heartmathbenelux.com of +49(0)681 – 8591670
Activiteiten in België Marc Smits op marc.smits@heartmathbenelux.com of +32(0)474-994742

 

Voor informatie over administratieve zaken kunt u het beste contact opnemen met ons kantoor (zie onder):

 

HeartMath Benelux
Postadres:

Postbus 30
6230 AA  Meerssen 

Bezoekersadres:
Beekstraat 40 (ingang via Steegstraat)
6231 LG  Meerssen,   Routebeschrijving

Tel: (31)-43-3655626
Fax: (31)-43-3655627
E-mail: info@heartmathbenelux.com
Website: www.heartmathbenelux.com